مشاوره : 8904 818 -0937

فروش انواع آجر های نسوز ضایعاتی

 

شرکت آجر نسوز بالی پور که عضو اتحادیه بازیافت ایران در کارگروه مواد و ضایعات نسوز می باشد ، آجر های نسوز ضایعاتی مختلف را در صنایع کشور شناسائی و پس از رعایت تشریفات قانونی خریداری می نماید . در حال حاضر ضایعات نسوز بیش از سی صنعت سیمان کشور ، فولاد مبارکه ، فولاد هرمزگان ، فولاد سبا ، ذوب آهن اصفهان و فولاد خوزستان و گروه ملی فولاد ایران و سایر کارخانجات فولاد سراسر کشور خریداری و پس از انتقال به انبار ها و بازیافت تحت نظر کارشناسان فنی به دسته های مختلف تقسیم و پس از فرآوری جهت فروش عرضه می نماید .

زمینه فعالیت :

گروه صنایع آجر نسوز بالی پور  با سابقه ای ۱۵ ساله و با بکارگیری نیروهای فنی ،ماهر و متخصص و بهره برداری از خط تولید ضایعاتی آجر نسوز خود که با ظرفیت۱۰۰۰۰۰ تن در سال در زمره محدود تولید کننده های آجر نسوز کوره قرار گرفته .این شرکت با ارتباط مستقیم با صنایع بزرگ داخل کشور ،نسوزهای مصرفی تخریبی کوره ها را خریداری وپس از جدا سازی و رفع آلودگی و دسته بندی، طی فرآیند مشخص این محصولات را مجدداً جهت استفاده در صنایع نسوز  به چرخه مصرف باز میگرداند.

آجر های ضایعاتی بالی پور با فرمولاسیون انحصاری  و کیفیت عالی تولید میشوند که انتخاب بسیار مناسبی جهت استفاده در چرخه صنعت شما می باشد.تقلیل آلودگی محیط زیست و کاهش بهای تمام شده مصرف کنندگان از جمله مزایای استفاده از نسوز های بازیافتی می باشد.

 

 آجر نسوز ضایعاتی تولیدی بالی پور

منیزیت کربن
منیزیت کروم
منیزیت اسپینلی
ضایعات آلومینیایی
ضایعات نسوز AMC
ضایعات نسوز شاموتی
ضایعات نسوز منیزیتی

 

مقدمه

آجر نسوز چیست؟

آجرهای نسوز در واقع نوعی چینی هستند که از خاکهای نسوز تهیه می‌شود. چینی ، نوعی سرامیک مرغوب است که دارای ساختاری ظریفتر و متراکمتر از سفال است. دمای پخت آجرهای نسوز ، حدود ۱۵۰۰ درجه سانتی‌گراد می‌باشد.

کاربردهای آجرهای نسوز

آجرهای نسوز بدلیل مقاومت حرارتی بالا ، در پوشش درونی کوره‌های صنعتی استفاده می‌شود. آجرهای نسوز انواع مختلفی دارد. باتوجه به نوع ماده استفاده شده در ترکیبات آنها ، گستره‌های مختلفی را تحمل می‌کنند. تا دهه ۱۹۶۰ از کربن و خاک نسوز برای پوشش کوره‌ها استفاده می‌شد، اما امروزه با ساخت انواع آجرهای نسوز از آنها در پوشش داخلی کوره استفاده می‌شود. آجرهای نسوز انواع مختلفی دارند که هرکدام با توجه به نوع مواد به کار رفته در آنها ، محدوده های مختلفی از درجات حرارت بالا را تحمل می‌کنند .